KURUMSAL TURGUTREİS TRANSFER

TURGUTREİS REN A CAR, TURGUTREİS ARAÇ KİRALAMA, TURGUTREİS TRANSFER

Bodrum, Turgutreis ve tüm Bodrum yarımadasındaki Turizm Taşımacılık sektörüne alternatif çözümler üretmek amacıyla 2009 yılında kurulan www.turgutreistransfer.net, Süvari Turizm Ltd.Şti.’nin transfer kuruluşudur.

www.turgutreistransfer.net, başta merkezi Bodrum Turgutreis’de ve tüm Bodrum yarımadasında, ekonomik transfer, özel transfer, vip transfer,  özel servis ve Özel Tur Organizasyonu hizmetleri vermektedir. Bodrum’un parlayan güneşi www.turgutreistransfer.net, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel ekibiyle yılın her saati müşterilerine hizmet vermektedir.

www.turgutreistransfer.net kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden,hizmet öncesi ve sonrası hızlı ve ekonomik çözümler üreterek yoluna sizlerle büyüyerek devam etmektedir.

Güler yüzle karşıladığımız müşterilerimizi, güler yüzlü uğurlamak birincil görevimizdir.

Her güler yüzlü uğurladığı müşterisini referansı olarak gören www.turgutreistransfer.net, her geçen gün artan araç sayısıyla transfer sektöründeki kalitesini göstermektedir.

Ekonomik ve özel transfer hizmetlerimizden Bodrum Havalimanında,Turgutreis başta olmak üzere Bodrum yarımadasındaki tüm yerleşim yerlerinde, tatilinizi yaptığınız otellerde, işyerinizde, evinizde yararlanabilirsiniz. Bir “ALO” demeniz yeter… www.turgutreistransfer.net, sizin konforlu ve güvenli seyahat etmeniz için profesyonel ekibiyle sizleri bekliyor…

www.turgutreistransfer.net’e sormadan transfer hizmeti almayın…
www.turgutreistransfer.net

© 2017 Süvari Turizm Taşımacılık. Powered by arc@num Bodrum