BODRUM EKONOMİK TRANSFER

BODRUM EKONOMİK TRANSFER

Bodrum-Milas Havalimanına Ekonomik transfer, Bodrum-Milas Havaalanından istenilen Bölgeye 16 kişilik araçlarımızla farklı misafir grubu ile paylaşımlı olarak yapılan toplu taşıma servisidir.

Bu transfer servisine shuttle veya paylaşımlı transfer de denilir.

Bu ekonomik transferde rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra karşılama da 1 kişi olsa dahil transfer hizmeti gerçekleşecektir. Misafirlerimizin ekonomik transfer seçeneğinde dikkat etmesi gereken, ekonomik transfer servisinin daha hızlı gerçekleşmesi için birkaç husus vardır bunlar; uçak inişi ile beraber bagaj ve çıkış işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip firmaya ilettiği iletişim telefonunu uçaktan iner inmez açarak ulaşılabilir hale getirmesi gerekmektedir.

Ekonomik transferlerde misafirlerimiz uçağının iniş saatinden sonra maksimum 1 saat bekleme süresini baştan kabul etmektedir.

Dönüş transferlerinde ise alınış noktası ve güzergahı hesaplanarak dönüş tarihinden bir gün önce misafire ulaşılarak Akyarlar ekonomik transfer firma görevlisi tarafından alınış saati verilecektir.

Geliş ve dönüş ekonomik transferlerde misafir iniş ve alınış noktası araç içerisindeki diğer misafirler ile beraber güzergah dahilinde araç içerisinde belirlenecektir.

Son Dakika Rezervasyon

Planınız mı değişti, acil bir yolculuk mu yapmanız gerekiyor...

Bizi aramanız yeterlidir, geniş araç filosuyla 7/24 hizmet vermekteyiz.

Her şey Dahil Fiyatlar

Sabit fiyat politikası ve her şey dahil fiyatlar Tüm vergiler, otopark ve otoban ücretleri dahil olup herhangi bir ekstra ücretle karşılaşmazsınız.

Profesyonel Sürücüler

Tüm şoförlerimiz SRC, pisiko teknik belgesine sahip olup 12 saatlik profesyonel sürüş teknikleri eğitimi almaktadırlar.

Ücretsiz Bekleme Süresi

Uçağınız rötarmı yaptı, dert etmeyiniz ücretsiz ve koşulsuz bekleme garantisi veriyoruz.

© 2017 Süvari Turizm Taşımacılık. Powered by arc@num Bodrum