ORTAKENT EKONOMİK TRANSFER

ORTAKENT ; BODRUM HAVALİMANI EKONOMİK TRANSFER

Ortakent Ekonomik Transfer | Ortakent Transfer | Ekonomik Ortakent Transfer | Bodrum Transfer Bodrum Bölgesinde, en ekonomik en iyi fiyat garantisini sunuyoruz, Bodrum Havalimanı Transfer taleplerinizi, tam donanımlı araçlarımız ile karşılıyoruz.

ORTAKENT'dan BODRUM-Milas Havalimanına Ekonomik transfer, BODRUM-Milas Havaalanından ORTAKENT'a 16 kişilik araçlarımızla farklı misafir grubu ile paylaşımlı olarak yapılan toplu taşıma servisidir. Bu transfer servisine shuttle veya paylaşımlı transfer de denilir.

Bu ekonomik transferde rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra karşılama da 1 kişi olsa dahil transfer hizmeti gerçekleşecektir. Misafirlerimizin ekonomik transfer seçeneğinde dikkat etmesi gereken, ekonomik transfer servisinin daha hızlı gerçekleşmesi için birkaç husus vardır bunlar; uçak inişi ile beraber bagaj ve çıkış işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip firmaya ilettiği iletişim telefonunu uçaktan iner inmez açarak ulaşılabilir hale getirmesi gerekmektedir.

Ekonomik transferlerde misafirlerimiz uçağının iniş saatinden sonra maksimum 1 saat bekleme süresini baştan kabul etmektedir.

Dönüş transferlerinde ise alınış noktası ve güzergahı hesaplanarak dönüş tarihinden bir gün önce misafire ulaşılarak ORTAKENT ekonomik transfer firma görevlisi tarafından alınış saati verilecektir.

Geliş ve dönüş ekonomik transferlerde misafir iniş ve alınış noktası araç içerisindeki diğer misafirler ile beraber güzergah dahilinde araç içerisinde belirlenecektir.

ORTAKENT Ekonomik transferler de araç içerisindeki diğer misafirlere karşıda sorumluluk sahibi olduğumuzu unutmayalım. Belirlenen zamana uyulması gerekmektedir.

ORTAKENT ; BODRUM HAVALİMANI EKONOMİK TRANSFER

ORTAKENT HAVALİMANI ; BODRUM HAVALİMANI EKONOMİK TRANSFER

ORTAKENT'dan ORTAKENT Havalimanı Transferi ; Hem ekonomik olsun hemde konforlu ve güvenli olsun diyorsanız doğru adres. Yeni model araç filomuz tecrübeli kaptanlarımız uzman ekibimizle Turgutreis transfer artık daha güvenli daha ekonomik. Turgutreis Transfer Online sayfamızdan rezervasyon yapabilir veya 24 saat açık çağrı merkezi hizmetimizden faydalanıp vip Turgutreis transfer hizmetinin keyfini sürün.

Ortakent Ekonomik Transfer | Ortakent Transfer | Ekonomik Ortakent Transfer | Bodrum Transfer Bodrum Bölgesinde, en ekonomik en iyi fiyat garantisini sunuyoruz, Bodrum Havalimanı Transfer taleplerinizi, tam donanımlı araçlarımız ile karşılıyoruz.

ORTAKENT EKONOMİK TRANSFER

  • 24 Saat Online ve Telefon aracılığı ile rezervasyon
  • Rötarlı uçuşlarda ekstra ücret olmaksızın bekleme
  • Araç içinde elden nakit ödeme opsiyonumuz vardır
  • Araç içinde Kredi Kartı ile ödeme opsiyonumuz vardır
  • Ücretsiz Çoçuk Koltuğu Bebek Koltuğu hizmeti
  • Araç içi ikramlar,kapıdan kapıya özel hizmeti

Hava alanına iner inmez direk hava alanında bulunan araç filomuz üzerinden istediğiniz en lüks ve yeni model araç modellerimizden istediğiniz aracı seçerek gitmek istediğiniz yere en konforlu şekilde seyahat edebilirsiniz.

AKYARLAR EKONOMİK TRANSFER - BİTEZ EKONOMİK TRANSFER - BJV EKONOMİK TRANSFER - BODRUM EKONOMİK TRANSFER - GÜMBET EKONOMİK TRANSFER - GÜMÜŞLÜK EKONOMİK TRANSFER - GÜNDOĞAN EKONOMİK TRANSFER - İÇMELER EKONOMİK TRANSFER - ORTAKENT EKONOMİK TRANSFER - TORBA EKONOMİK TRANSFER - TURGUTREİS EKONOMİK TRANSFER - TÜRKBÜKÜ EKONOMİK TRANSFER - YAHŞİ EKONOMİK TRANSFER - YALIÇİFTLİK EKONOMİK TRANSFER -YALIKAVAK EKONOMİK TRANSFER

REZERVASYON YAP

© 2017 Süvari Turizm Taşımacılık. Powered by arc@num Bodrum