EKONOMİK PAYLAŞIMLI TRANSFER

Ekonomik transfer Bodrum-Milas Havaalanından Bodrum Yarımadasına 16 kişilik araçlarımızla farklı misafir grubu ile paylaşımlı olarak yapılan toplu taşıma servisidir. Bu transfer servisine shuttle veya paylaşımlı transfer de denilir.

Bu ekonomik transferde rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra karşılama da 1 kişi olsa dahil transfer hizmeti gerçekleşecektir. Misafirlerimizin ekonomik transfer seçeneğinde dikkat etmesi gereken, ekonomik transfer servisinin daha hızlı gerçekleşmesi için birkaç husus vardır bunlar; uçak inişi ile beraber bagaj ve çıkış işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip firmaya ilettiği iletişim telefonunu uçaktan iner inmez açarak ulaşılabilir hale getirmesi gerekmektedir. Ekonomik transferlerde misafirlerimiz uçağının iniş saatinden sonra maksimum 1 saat bekleme süresini baştan kabul etmektedir.

Dönüş transferlerinde ise alınış noktası ve güzergahı hesaplanarak dönüş tarihinden bir gün önce misafire ulaşılarak Turgutreis ekonomik transfer firma görevlisi tarafından alınış saati verilecektir.

Geliş ve dönüş ekonomik transferlerde misafir iniş ve alınış noktası araç içerisindeki diğer misafirler ile beraber güzergah dahilinde araç içerisinde belirlenecektir.

Ekonomik transferler de araç içerisindeki diğer misafirlere karşıda sorumluluk sahibi olduğumuzu unutmayalım. Belirlenen zamana uyulması gerekmektedir.

© 2017 Süvari Turizm Taşımacılık. Powered by arc@num Bodrum